Hakkımızda

BataryaTamiri.net olarak hakkımızda bilinmesi gerekenleri bu sayfada sizlerle paylaştık. Batarya değişim, onarım, pil tamiri gibi hizmetlerimiz ve şirketimiz hakkında her şey bu sayfada.

tanitim

Sunduklarımız

Üstün Kalitede İşçilik

En önem verdiğimiz değerlerden bir tanesi işçilik kalitesidir. Her ürünü sanki kendimiz için yaparcasına üretiyoruz!

Uygun Fiyat

Piyasadaki en kaliteli hücreleri en uygun fiyata sunmak için direniyoruz. Hem kaliteli hem de ekonomik ürünleri sizinle buluşturuyoruz. 

Tecrübe

Mühendisimiz ve kurucumuz 8 senedir pil gruplama ve batarya tasarım konuları üzerinde çalışıyor. Senelerin verdiği tecrübeyi ürünlerimize aktarıyoruz. 

Kaliteli Ürünler

Kullandığımız tüm piller üzerinde yazan değerleri karşılamakla beraber uzun ömürlü ve yüksek performanslıdır. 

Hakkımızda

Sektörün en eski kişilerinden olmakla beraber pil konusunda hem teorik hem de pratik olarak tecrübe sahibi olduk. Yüzlerce farklı proje, elektrikli bisiklet pili, şarjlı matkap dönüşümü, engelli araç akü dönüşümü yaptık. Tüm müşterilerimize güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermek için yola çıktık. 

Birikmiş olan tecrübelerimizi hizmete dökmek için bataryatamiri.net olarak sizinle buluşmaya karar verdik. Ayrıca Türkiye’yi pil konusunda teorik bilgi ile beslemek için eğitimler verdik. Kısacası biz bu işe gönül verdik!

Kuruluş

bataryartamiri.net 2021 senesinde hizmet vermeye başladı. 

Bilgi Birikimi

Senelerin vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle beraber işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Ekipman

Kurulum süreci içerisinde ekipmana yatırım yapmaya önem gösterdik. Kaliteli işçilik için en iyi ekipmanları edindik.

Mühendislik

Pil gruplarını tasarlarken taşınacak akım değerlerini, ihtiyaçlarınızı ve kapasite beklentilerinizin tamamını hesaplayarak size sunuyoruz. 

Kaliteli Sarf Malzeme

Tüm iletken tellerin ve izolasyon malzemelerinin en iyisini tercih ettik. Yüksek akımları taşımak için iletkenlerin kesit hesabını yaptık.

Kaliteli Ürün

Bilindiği üzere bazı çin malı pillerin üzerinde sahte kapasite değerleri yazmaktadır. Bizim kullandığımız ürünler ise tamamıyla gerçek değerleri karşılamaktadır. 

Batarya Tamir ve Pil Değişimi İçin Bize Ulaş

Batarya, pil değişim ve tamir hizmetlerinden yararlanmak için anında bize ulaş ve avantajlı hizmetlerden hemen yararlan.